Корзина
226 отзывов
BRAIN - комп'ютери та гаджети!
0 800 21-68-02
0800216801
0800216800

Гіроскутер, моноколесо або гіроборд: вибираємо найкращий транспорт для літніх катань

Гіроскутер, моноколесо або гіроборд: вибираємо найкращий транспорт для літніх катань

Гіроскутер, гіроборд і моноколесо - сучасна альтернатива звичним самокатам та велосипедам, а також модні гаджети, які дозволяють відмінно проводити час на свіжому повітрі.

Заглядаємо всередину

Основна відмінність між трьома перерахованими вище електромобілями - в дизайні і будові корпуса. Всередині ці засоби пересування відрізняються мінімально. Колеса-приводи з електромотором, процесор, контролери і літій-іонна акумуляторна батарея - ось і вся основна «начинка» техніки. Залежно від модифікації електромобілі можуть бути оснащені інформативним дисплеєм, приладами освітлення, іншими індикаторами, USB-портом, звуковими сигналами та т.д.

Принцип роботи гаджета наступний: спеціальні датчики системи автобалансування вловлюють найменші повороти людського тіла і передають інформацію мікропроцесору. Комп'ютер обробляє дані і відправляє сигнал електродвигунів, які призводять пристрій в рух.

Що таке гіроскутер?

Гіроскутер - електромеханічна платформа з двома колесами, яка управляється за допомогою руху тіла. Справитися з таким завданням під силу навіть недосвідченому водію. Щоб поїхати, потрібно нахилитися вперед, а для зупинки, гальмування або заднього ходу - відхилитися назад. За повороти вліво або вправо відповідає рульова частина. Куди ви її повернете, туди і поїдете. Моделі гіроскутерів відрізняються дизайном, діаметром коліс (4,5 дюйма, 6,5 дюйма, 8 дюймів, 10 дюймів) і потужністю електродвигуна (від 700 до 1000 Вт на два колеса).

Колеса невеликого діаметру (4,5 і 6,5 дюйма) зроблені з суцільної гуми, через що не можуть «похвалитися» плавною їздою і гарну зносостійкість шин. Для літніх розваг краще вибирати моделі з 8-дюймовими колесами, наприклад, Iconbit Smart Scooter S 8". Такий гіроскутер - відмінний варіант для катання в парках, скверах і на будь-яких рівних дорогах. Якщо плануєте кататися по бездоріжжю, віддавайте перевагу 10-дюймовим моделям , таким як гіроскутер Rover Mini N2 Black, який можна сміливо назвати «позашляховиком». Завдяки великим надувним колесам електромобіль долає будь-які перешкоди на шляху. Сіґвей оснащений двома двигунами по 250 Вт, які забезпечують швидкість розгіну до 15 км / ч. Одного заряду батареї вистачить на 4 години катань без підзарядки.

Самохідна електродошка

Гіроборд - міні-сигвей, у якого відсутня кермо управління. Саме цю особливість конструкції деякі користувачі відносять до недоліків електромобіля. Щоб не впасти з рухомої платформи, необхідно впевнено стояти на ногах і щомиті контролювати рівновагу. А ось серед переважних відмінностей від «старшого брата» відзначені більш компактні розміри і меншу вагу.

Ставайте на платформу швидко і впевнено, щоб навантаження розподілилася рівномірно і гіроборд не "втік" з-під ніг. Хвилинне замішання загрожує збитими колінами і синцями. Якщо ви ніколи не каталися на електродошці, перед виходом в парк краще потренуватися в управлінні транспортним засобом біля стінки або перил, які можна використовувати для опори.

Гіроборди (як і гіроскутери) розрізняються по діаметру шин (6.5, 8.5 і 10 дюймів). Моделі з великим діаметром коліс, наприклад, Vinga VX-10, можуть розганятися до 15 км / год на будь-якій дорозі. Багато виробників укомплектовують міні-сігвеї вбудованими Bluetooth-колонками, тому можна кататися, насолоджуючись улюбленими мелодіями.

Моноколесо

На відміну від попередніх гаджетів, моноколесо обладнене одним двигуном, потужність якого нижче, ніж у двоколісних електромобілів. Однак це не відбивається на швидкості пристрою. За рахунок малої ваги деякі моделі моноколес, наприклад, Segway Ninebot One S2 (24.00.0002.70), можуть розганятися до 24 км / ч. Любителям «поганяти» з вітерцем цей транспортний засіб підійде ідеально. Моноколесо компактніше, його зручно носити або котити за допомогою спеціальної висувної ручки, воно відмінно проходить у вузьких місцях і дверних отворах.

Якщо говорити про ціну, то моноколесо обійдеться практично в 2 рази дорожче, ніж гіроскутер або гіроборд.

Купуйте електромобіль виходячи зі своїх переваг. Сподіваємося, наша стаття допоможе вам визначитися з вибором.

Читай більше цікавих статей та новин у нашому гіді.

Предыдущие статьи